Ogłoszenie towarzyskie: Luxury girl Marika

59010

pomorskie: Gdańsk - Oliwa

sex fotka

Profil Autentyczy!

I speak English. Ich spreche Deutsch. Я говорю на русском.

Treść anonsu: Luxury girl Marika

sex poland Jestem nieprzyzwoicie namiętną dziewczyną... Nie musisz już wybierać między seksownym ciałem, piękną buzią czy interesującą osobowością i podejściem... Mam to wszystko:) Jestem zawsze namiętna oraz spontaniczna w każdej chwili. Oferuje wszystko co sprawia nieprzyzwoitą rozkosz i przyjemność do granic możliwości. Daj sobie trochę szaleństwa namiętności oraz relaksu... Zapraszam Cię do mojego dyskretnego apartamentu gdzie poświęcę Ci swój czas i pozytywną energię. Jeżeli chciałbyś przeżyć niezapomniane chwile to zadzwoń i umów się ze mną na spotkanie. Zapraszam zdecydowanych Panów, ceniących sobie wysoką kulturę oraz dyskrecję...Moja kreatywność nie zna granic!

Zapraszam do jedynego dwupiętrowego w Trójmieście studia z dwiema wygodnymi łazienkami w tym z jedną z ogromnym prysznicem do wspólnych kąpieli :) Dysponuję trzema gabinetami oraz osobnym VIP RED room który proszę rezerwować z wyprzedzeniem na dłuższe sesje w lokalu. Salon mieści się 100 metrów od dworca PKP Oliwa bardzo blisko głównej arterii komunikacyjnej miasta na pograniczu Gdańska i Sopotu.

Dbam o najwyższy poziom higieny. Stosuję jednorazowe środki higieniczne w tym ręczniki kąpielowe prześcieradła klapki. Stosuję markowe kosmetyki i każdorazowo dezynfekuję gabinety dbając o Twoje bezpieczeństwo. Do masażu używam oleje najlepszej jakości.

Istnieje możliwość skorzystania z masażu w hotelu lub apartamencie w cenie 500zł godzina. Nie dojeżdżam do mieszkań prywatnych ze względu na komfort i bezpieczeństwo.

Jeżeli chciałbyś zorganizować imprezę firmową, urodziny lub wieczór kawalerski zapytaj o szczegóły na maila. Obsługuję również panie i pary ! Wykonuję świetne duety. Zapytaj o aktualne promocje! Chętnie odpowiem na wszelkie pytania :)

Spotkanie umawiam telefonicznie lub przez wybrany komunikator internetowy na stronie salonu. Przyjmuję płatności kartami płatniczymi.

Wykonuję prawdziwy masaż z zaangażowaniem i pasją. W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących jakości obsługi bardzo proszę o kontakt e-mail podany w ogłoszeniu.

Nie oferuję usług seksualnych !!!

www.masazystki.org

Dodatkowy opis:

I am indecently passionate girl ... You do not have to choose between sexy body, beautiful face or interesting personality and approach ... I have it all :) I am always passionate and spontaneous at every moment. It offers everything that makes you indecent pleasure and pleasure to the limit. Give yourself a little madness, passion and relaxation ... I invite you to my discreet apartment where I will devote my time and positive energy. If you would like to experience unforgettable moments, call me and make an appointment with me. I invite strong men who appreciate high culture and discretion ... My creativity knows no bounds!

I invite you to the only two-story studio in Tricity with two comfortable bathrooms, including one with a huge shower for shared baths :) I have three offices and a separate VIP RED room, which please book in advance for longer sessions in the premises. The salon is located 100 meters from the Oliwa railway station, very close to the main communication artery of the city on the border of Gdańsk and Sopot.

I take care of the highest level of hygiene. I use disposable hygiene products, including bath towels, sheets, flip-flops. I use branded cosmetics and disinfect offices every time, taking care of your safety. I use the best quality oils for massage.

You can take advantage of a massage in a hotel or apartment for PLN 400 an hour. I do not commute to private apartments for the sake of comfort and safety.

If you would like to organize a company party, birthday or bachelor party, ask for details by e-mail. I also cater to ladies and couples! I do great duets. Ask for current promotions! I am happy to answer any questions :)

I arrange an appointment by phone or via a selected instant messenger on the salon's website. I accept payments with payment cards.

I do a real massage with commitment and passion. In case of any comments regarding the quality of service, please contact me by e-mail provided in the announcement.

I do not offer sexual services !!!

www.masazystki.org

Komentarze i oceny

Byłeś? Napisz opinię dla innych :)
Przetwarzanie... prosimy o cierpliwość.

Loading